ARAYIN 0552 585 39 69

HALI YIKAMA

BEYLİKDÜZÜ ESENYURT KIRAÇ MİMAROBA BÜYÜKÇEKMECE BAHÇEŞEHİR ESENKENT

YAKUPLU
GÜRPINAR

SELSU HALI YIKAMA FABRİKASI

 

-
ESENYURT HALI YIKAMA
Esenyurt Halı Yıkama fabrikası halılarınızı otomatik makinemizde yıkama yapıyoruz.
YÜN YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA
Esenyurt Kıraç Beylikdüzü bölgesinde yün yorgan ve battaniyelerinizi halılarınızla birlikte yıkatabilirsiniz
  • https://www.facebook.com/Selsu-Hal%C4%B1-Y%C4%B1kama-Fabrikas%C4%B1-110896980674382/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05525853969
  • https://www.instagram.com/selsuhaliyikama
HALI YIKAMA FİYATLARI
Saat
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Site Haritası
HALI YIKAMA

HALI YIKAMA

Halı Yıkama her ne kadar sıradan bir iş gibi görünse de halı yıkama işi diğer mesleklerde olduğu gibi deneyim ve tecrübe gerektiren bir iştir. Selsu Halı Yıkama Fabrikasının Halı Yıkama süreci şu şekildedir. Müşterinin talebi ile halılar müşterinin evinden alınır fabrikaya getirilir.

 Beylikdüzü halı yıkama fabrikası na getirilen halılar stor perde zebra perde yorgan ve battaniye  ön kontrol yapılarak yıkama türlerine göre ayrılır. Halı türlerinin ayrımı yapıldıktan sonra öncelikle toz alma işlemi daha sonra yıkama işlemi yıkama işleminden sonra leke kontrolü leke kontrolü sonrası sıkma makinesinde halıdaki su %98 oranında makine tarafından alınmaktadır. Daha sonra bu halılar kurutulmak üzere kapalı alanda asılır. Tamamen kuruyan halılar tekrar Esenyurt'ta veya Beylikdüzü için Yakuplu Gürpınar Esenkent ve Büyükçekmece  Mimaroba için siparişi veren  müşteriye verilmek üzere hazır hale getirilir.

 Büyükçekmece sakinleri   Evlerinizde kullandığı halıların halı tanıtım etiketine hiç bakmayı düşündünüz mü? Bir çok halının kullanım ve tanıtım etiketinde halı yıkanmamalı sadece silin yazmaktadır. Yıkanamaz olan halıyı tüketici ne yapsın? Halı satın alırken fark etmeden almış. Bu makaleyi okuduktan sonra sizde halınızdaki etiketi merak ediyorsunuzdur. Fabrikamıza yıkanmak üzere gelen halıların %70 inin etiketinde halı yıkanmaz yazıyor. Evlerde en çok bakteri bulunduran eşyaların başında halılar gelmektedir. Halılar insan yaşam kalitesini hijyen bakımından etkileyen eşyalar arasındadır.
      Halı Temizliği özellikle bebek bulunan evlerde daha da önemli bebekler emekleme aşamasında halıya teması emziğini halıya temas ettirmesi bebeğin sağlığı açısından doğrudan etkiler.
Halıdan sadece lekeleri ve kirleri çıkartmış olmak halınızın çok iyi yıkandığı anlamına gelmez. Birde bu işin bakteri boyutu var. Halı yıkaması sırasında mutlaka dezenfekte edilmeli. Selsu halı yıkama fabrikası yıkanmamalı denilen halıların dezenfekte hususlarına önem vermektedir. Halı yıkanmamalı yazan halı etiketlerini halı üreticilerinin tüketiciye karşı hukuki sorumluluklarından kurtulmak için mi yazıyor acaba diye aklınıza gelebilir. Bir çok halı bilinçsiz yıkama yapıldığında yıprandığını ve renklerinin karıştığını biliyoruz. Yıkanamaz denilen halıların zarar görmeden yıkanması ise tamamen tecrübeye dayalıdır. SELSU halı yıkama fabrikası çalışanları tüm bunların farkındadır.


BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA FABRİKASIHALI YIKAMA BEYLİKDÜZÜ


ANA SAYFAYA GİT

  
1493 kez okundu

Yorumlar

Teşekkürler, tavsiye     08/03/2022 23:31

Beylikdüzü Halı yıkama Fabrikaları arasında en kaliteli hizmet veren bir firma olduğunu söyleyebilirim. Kalite tesadüf değildir. Herkese tavsiye ederim.
Misafir -