ARAYIN 0552 585 39 69

HALI YIKAMA

BEYLİKDÜZÜ ESENYURT KIRAÇ MİMAROBA BÜYÜKÇEKMECE BAHÇEŞEHİR ESENKENT

YAKUPLU
GÜRPINAR

SELSU HALI YIKAMA FABRİKASI

 

-
ESENYURT HALI YIKAMA
Esenyurt Halı Yıkama fabrikası halılarınızı otomatik makinemizde yıkama yapıyoruz.
YÜN YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA
Esenyurt Kıraç Beylikdüzü bölgesinde yün yorgan ve battaniyelerinizi halılarınızla birlikte yıkatabilirsiniz
  • https://www.facebook.com/Selsu-Hal%C4%B1-Y%C4%B1kama-Fabrikas%C4%B1-110896980674382/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05525853969
  • https://www.instagram.com/selsuhaliyikama
HALI YIKAMA FİYATLARI
Saat
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Site Haritası
YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA

YORGAN YIKAMA

Beylikdüzü  yorgan yıkama firması arıyorsanız , Esenyurt yorgan yıkama arıyorsanız Büyükçekmece yorgan yıkama arıyorsanız Gürpınar yorgan yıkama arıyorsanız Mimaroba yorgan yıkama arıyorsanız Yakuplu yorgan yıkama arıyorsanız Bahçeşehir yorgan yıkama arıyorsanız Beykent yorgan yıkama arıyorsanız servislerimiz bu bölgeye gelmektedir yorganlarınızı  yıkatmak istiyorsanız fabrikamızı arayabilirsiniz. Beylikdüzü yorgan yıkama fiyatları, Yorgan yıkama fiyatları için telefon edin.

Maalesef yorganlar bazen ihmal edilirler. Yorganlarınızı en az yılda bir yıkamayı unutmayın. Çoğumuz yorgan kılıflarımızı düzenli olarak değiştiririz, ama yorganın kendisini de unutmamak gerekir. Yorganlar kılıflar kadar sık temizlik gerektirmese de, yılda bir yorganlarınızı yıkamak önemlidir. Yorganınızın etiketinde profesyonel bir şekilde temizlenmesi öneriliyor olabilir. Bir de tabii yorgan yıkama işine el atacak zamanınızın ve yorgan gibi bir şeyi alacak büyüklükte bir çamaşır makinenizin olması gerekiyor! Eğer yorganlarınızı yıkatmaya hazırsanız, Selu halı yıkama fabrikasını ayınız.
Evde yorgan yıkanır mı? Yorganınızın kullanım talimatlarına göz attığınız sürece , evinide büyük bir makina var ise bunun cevabi evettir ve genelde yıkanır. Bazı yorganlar kuru temizleme de gerektirebilr, o yüzden bunları evde yıkamayı denemeyin ve profesyonellere verin Yorgan yıkamak çok kolay ya da zevkli görünmeyebilir ama kirli yorganlarla uyumaktan daha iyidir. Sadece yorganlarınızı çok sık yıkamamaya özen gösterin çünkü çok sık yıkanan yorganların ömrü azalacaktır. Yorganları yılda bir yıkamanız tavsiye edilir.


 Beylikdüzü Esenyurt Yorgan yıkama fabrikasında yorganlar derinlemesine yıkama yapılıyor
 
 
 
 
 
  
1342 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın