ARAYIN 0552 585 39 69

HALI YIKAMA

BEYLİKDÜZÜ ESENYURT KIRAÇ MİMAROBA BÜYÜKÇEKMECE BAHÇEŞEHİR ESENKENT

YAKUPLU
GÜRPINAR

SELSU HALI YIKAMA FABRİKASI

 

-
ESENYURT HALI YIKAMA
Esenyurt Halı Yıkama fabrikası halılarınızı otomatik makinemizde yıkama yapıyoruz.
YÜN YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA
Esenyurt Kıraç Beylikdüzü bölgesinde yün yorgan ve battaniyelerinizi halılarınızla birlikte yıkatabilirsiniz
  • https://www.facebook.com/Selsu-Hal%C4%B1-Y%C4%B1kama-Fabrikas%C4%B1-110896980674382/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05525853969
  • https://www.instagram.com/selsuhaliyikama
HALI YIKAMA FİYATLARI
Saat
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Site Haritası

ESENYURT HALI YIKAMA

 

         ESENYURT HALI YIKAMA
 

   İnsan nüfusunun kalabalık olduğu yerlerde her sektörden ve her hizmetten mutlaka faaliyet gösteren firmalar daha çok bulunur. Bu firmaların en başında da halı yıkama fabrikaları gelmektedir. Esenyurt ilçesinde Esenyurt halkına halı yıkama hizmeti veren belli başlı fabrikaların içinde en deneyimli fabrikalardan birisi SELSU Halı Yıkama fabrikasıdır.

Esenyurt halı yıkama numaraları arayışı olan bu bölgenin insanına halı yıkama hizmeti yanında Yorgan, Stor Perde, Battaniye, Kilim yıkama taleplerini de karşılıyoruz. Hizmet talep eden müşterinin ayağına servis gönderiyoruz. Halılar müşterinin kapısından alınıp kapısına teslim şeklinde tam hijyen ve sosyal mesafe kurallarına riayet ederek halı teslimatı yapılmaktadır.

      Esenyurt halı yıkama fabrikası arayanların bir çoğu ucuz halı yıkama yeri telefon aramasının tek nedeni bu bölgenin insanının gelir düzeyinin çok düşük olmasından kaynaklanmaktadır. 

      Esenyurtta hangi mahllelere servis var? Esenyurt' ta bulunan 43 mahallenin tamamına servis araçlarımız gelmektedir.

      Peki halılar nasıl yıkanıyor? Halılar toz alma ve süpürme işlemi sonrası sınıf sınıf ayrılarak yıkamaya hazır hale getiriliyor. Her halının sınıfına iplik yapısına göre halı şampuanı kullanılıyor. Otomatik endüstriyel makinelerle her ürün ayrı ayrı bol su ile yıkama yapılıyor. Yıkama sonrası kapalı alanda kurutulan halılar leke kontrolü yapılarak paketlenip sevkiyata hazır hale getirilip sahibine bilgi vermek suretiyle teslim ediliyor. Halılar taşınma sürecinde koruma amaçlı naylon paket içindedir. Halıların teslimi sonrası mutlaka poşetten çıkarılmalıdır. Naylon poşet içerisinde tutulan halılar terleme yapma suretiyle küflenmeye neden olabilir. BU durumun halının kurutulmasıyla ilgisi yoktur. Ortam sıcaklığı değişkenliği ve bir çok nedeni vardır.

     Halıları yıkamaya verenlere ortalama 3 ile 5 gün arası süre istenmesinin nedeni her halının kuruma süresi değişir. Yün halılar, çin halısı, el dokuma, dokuması çok sık olan ve hav yüksekliği büyük olan halılarda kuruma daha uzun sürmektedir. Profesyonel olarak halı yıkama işi yapan firmalar, ve bu işin sürecini bilenler zaten bunu çok iyi bilmektedir.

Bambu halı nasıl yıkanır?

Bambu halı yıkama yapacağınız zaman halıyı yıkamadan evvel leke kontrolü yapınız. Bambu halıların lekesi kuruduktan sonra kolay kolay çıkmaz. Leke sökücü olarak aklınıza gelen kimyasalları kullanmayın. Fabrikamızda bambu halıların lekeleri leke türüne bağlı olarak leke çıkarma oranımız %95 dir. Eğer bambu halınız var, bambu halı yıkama konusunda deneyiminiz yok ise elde yıkamayı denemeyin!

Bambu halıdan leke nasıl çıkar?

Bambu halılar genellikle selülozik iplik ve viskon iplikten üretilmiştir. Bu iplikler hassas yapıda olduğu için yıkanması hem tecrübe hemde doğru halı şampuanı ile yıkama gerektirir. Doğru halı yıkama şampuanı kullanılmaz ise halının renklerinde bozulmalar meydana gelebilir. Fabrikamızı arayarak bambu halılarınızı güvenle yıkatabilirsiniz. 


 Esenyurt halılarını yıkama yapıyoruz

 Esenyurt'ta yıkanmış halılar

 Esenyurt yün yorgan yıkama yerleriYORGAN YIKAMA

ETİKETLER:

Esenyurt halı yıkama

 Esenyurt halı yıkama yerleri

Halı yıkama Esenyurt 

Esenyurt halı yıkama fabrikası

Halı yıkama tavsiye Esenyurt

 BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA

BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA

KIRAÇ HALI YIKAMA

 

 ANA SAYFA

10.02.2023Yorumlar - Yorum Yaz