ARAYIN 0552 585 39 69

HALI YIKAMA

BEYLİKDÜZÜ ESENYURT KIRAÇ MİMAROBA BÜYÜKÇEKMECE BAHÇEŞEHİR ESENKENT

YAKUPLU
GÜRPINAR

SELSU HALI YIKAMA FABRİKASI

 

-
ESENYURT HALI YIKAMA
Esenyurt Halı Yıkama fabrikası halılarınızı otomatik makinemizde yıkama yapıyoruz.
YÜN YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA
Esenyurt Kıraç Beylikdüzü bölgesinde yün yorgan ve battaniyelerinizi halılarınızla birlikte yıkatabilirsiniz
  • https://www.facebook.com/Selsu-Hal%C4%B1-Y%C4%B1kama-Fabrikas%C4%B1-110896980674382/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05525853969
  • https://www.instagram.com/selsuhaliyikama
HALI YIKAMA FİYATLARI
Saat
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Site Haritası

HALI YIKAMA

        HALI YIKAMA

Halı yıkama da normalde yıkanma süreleri kesinlikle yılda en az  bir defa yapılmalıdır. Belki evinizde çok temiz halı kullanıyor olabilirsiniz. Bu sizi aldatmasın.

Halı yıkama numaraları aklınıza gelmeden evvel halıların nasıl kirlendiği değil, kirlendiğinde neler olur, hangi bakteriler olur  bunu anlamak gerekiyor.

  Bir insan vücudundan günlük yüzbinlerce bakteri düştüğünü biliyor muydunuz? Şöyle bir düşünün evinizde küçük bir bebeğiniz var, yeni emekleme ve sürünme dönemini yaşıyor. Oyuncakları ile oynuyor ve bunları zaman zaman yere düşürüp ağzına alıyor sizin için bebeğinizin sağlığı çok daha önemli olduğunu biliyoruz. Halılarınız gözle görülür bir şekilde kirlenmemiş olabilir bu da halınızın çok temiz olduğu anlamına gelmez. Çünkü halılarda gözle görünmeyecek kadar bakteri  ve zaralı canlı Mikroorganizma, Mayt bulunabilmektedir bunları çıplak gözle görme şansınız asla yoktur.

     Zaman içerisinde halıda bulunan zararlı mikroorganizmalar çoğalacaktır. Elbette siz de böyle bir halı ile evde yaşamak istemezsiniz. Peki bu durumdan nasıl kurtulacaksınız? Doğal olarak ilk aklınıza halı yıkama yerleri gelecektir.

   Birçok kişi halı yıkatmaya karar verdiğinde halılarını hangi firmaya yıkatacağını düşünür. Akla ilk gelen referans alabileceği bir yeri düşünür ve komşuya sorma ihtiyacı duyar. En iyi halı yıkama yerleri nerelerdir diye merak eder. Halı yıkama otomatik makinelerde yapılyor

 MAKİNE HALISI YIKAMA


 
 
 
 
 
 

Yorumlar - Yorum Yaz